Kamagra – przeciwwskazania w stosowaniu

Bardzo popularną metodą walki z zaburzeniami erekcji jest stosowanie leków w formie tabletek. Każdy mężczyzna dotknięty tego typu problemem ma duży wybór rozmaitych środków. Wśród nich znajduje się Kamagra, jest bardzo bezpieczna, nie wywołuje dotkliwych skutków ubocznych. Jednakże nawet w przypadku Kamagry pojawiają się pewne przeciwwskazania w stosowaniu.

Nie za dużo

Przed opisem najważniejszych przeciwwskazań należy przytoczyć ogólne zasady stosowania leku. Kamagra może być zażywana wyłącznie przez mężczyzn, u których występują zaburzenia erekcji. Największa dopuszczalna dawka dobowa tego preparatu to 100 mg, przekroczenie jej może mieć przykre konsekwencje. Warto wiedzieć, że erekcja utrzymująca się prze dłużej niż dwie godziny może być niebezpieczna. Często prowadzi do uszkodzenia naczyń krwionośnych penisa. Wzwód trwający dłużej niż cztery godziny wymaga natychmiastowej wizyty u lekarza.

Uniknięcie tego typu problemów możliwe jest dzięki stosowaniu się do zalecanej dziennej dawki Kamagry.

Przeciwwskazania

Istnieje szereg ważnych przeciwwskazań w stosowaniu Kamagry, dlatego też przed rozpoczęciem jej zażywania należy udać się do poradni lekarskiej. Specjalista pomoże wykluczyć lub ustalić wszelkie przeszkody przeszkadzające w przyjmowaniu leku. Ustali również właściwą dawkę.

Do najważniejszych przeciwwskazań należą choroby niedokrwienne serca jak również schorzenia układu krążenia. Zalicza się do nich między innymi udary mózgu, zawały serca, nadciśnienie i niedociśnienie. Kolejne istotne przeciwwskazania to poważne uszkodzenia wątroby bądź nerek oraz dziedziczne choroby oka takie jak barwnikowe zwyrodnienie siatkówki.

Zażywanie niektórych leków również może wykluczać stosowanie terapii z wykorzystaniem Kamagry. Chodzi tu przede wszystkim o środki, które posiadają w swoim składzie azotany, kolejna grupa to preparaty z grupy niratów jak chociażby nitrogliceryna.

Nie należy stosować Kamagry, jeżeli pacjent jest uczulony na cytrynian sildenafilu(składnik aktywny leku) lub jakąkolwiek inną substancję zawartą w tabletkach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *